O nas

O nas

JAROBAU

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy wpadliśmy na pomysł założenia własnej firmy budowlanej w Niemczech. Tam się nauczyliśmy, jak wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne do stworzenia wyjątkowych budynków i nowatorskiego wykończenia ich wnętrz. Rozpoczynaliśmy od drobnych prac wykończeniowych, potem zdobyliśmy zaufanie klientów do tego stopnia, że powierzali nam coraz bardziej odpowiedzialne zadania. Kiedy na początku wykonywaliśmy mniejsze zlecenia takie jak układanie paneli czy płytek, nie spodziewaliśmy się nawet, że za chwilę otrzymamy możliwość kompleksowego zadbania o całe obiekty. Firma rozrastała się coraz bardziej, a my przyjmowaliśmy kolejne zamówienia – na termomodernizację, docieplenia, malowanie. Szybko uzyskaliśmy opinię najlepszych fachowców. Z tym przekonaniem postanowiliśmy otworzyć kolejny rozdział…

W nowy etap, w którym przenieśliśmy firmę do Polski, wkroczyliśmy z pełną energią. Od dłuższego czasu poważnie myśleliśmy o przeprowadzce, a sprzyjało nam wiele warunków – świetne rekomendacje klientów i ich wiara w nasze umiejętności, nowoczesny sprzęt potrzebny do niestandardowych prac, zapał wymagany przy podejmowaniu się nowych wyzwań. Otworzyliśmy nową siedzibę i od razu zostaliśmy zaskoczeni – ogromną liczbą zgłoszeń, podawanych dalej poleceń, przysyłanych podziękowań. Zadowolenie naszych klientów zawsze było dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zadania przygotowujemy się osobno i z wielką precyzyjnością. Dla Ciebie śledzimy najnowsze trendy, korzystamy z nowatorskich technologii, znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Nasze usługi

Jakość

Wykorzystujemy solidne materiały i zatrudniamy ekspertów

Elastyczność

Rozwiązania dopasowujemy do klientów – słuchamy i podpowiadamy

Innowacyjność

Podążamy za nowoczesnością, bo stosujemy najnowsza technologię

Skuteczność

Jesteśmy efektywni, bo mamy już za sobą wiele lat doświadczenia

Ciągle się rozwijamy

Certyfikaty i referencje

Jesteśmy na najlepszych branżowych konferencjach i szkoleniach, również poza granicami kraju. Wciąż chcemy się rozwijać, zdobywać wiedzę i poszerzać umiejętności.

Przeprowadzamy budowlane metamorfozy

Nasza praca powstaje z pasji. Mocno angażujemy się we wszystkie projekty i wciąż chcemy iść do przodu – w naszym rozwoju i coraz lepszych rozwiązaniach.

Nasze wartości

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Współpraca z firmą Jarobau układała się nadzwyczaj dobrze – nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do realizacji i co najważniejsze wszystko zostało wykonane w terminie.

Bardzo się cieszę, że skorzystałem z usług firmy Jarobau, bo miałem do czynienia z prawdziwymi fachowcami. To eksperci znający się na swojej pracy!

Odczuwam efekty pracy ekspertów z Jarobau – ściany są odizolowane, ciepło trzyma się w domu, a w zimie nie muszę płacić ogromnych rachunków. Dziękuję!