Usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasze usługi

Jako specjaliści w branży zapewniamy szeroki zakres usług. Proponujemy tak wiele, ponieważ stawiamy na wszechstronność zarówno naszej wiedzy, jak i działań. Oddajemy się do Waszych rąk, bo przecież nic, co budowlane, nie jest nam obce!

icon icon

Termomodernizacje

Przeraża Cię ilość energii cieplnej zużywanej w Twoim domu lub miejscu pracy? Przychodzimy na ratunek – ocieplimy Twoje pomieszczenia do tego stopnia, że nie będziesz się już bać rachunków, a oszczędzone pieniądze przeznaczysz na przyjemności!

czytaj więcej
icon icon

Docieplenia

Zazwyczaj jest zimniej niż cieplej? Drżysz na samą myśl o miesiącach chłodniejszych? Chciałbyś(-abyś) przestać nosić kilka grubych warstw ubrań? Zapewniamy docieplenia, które rozwiążą wszystkie Twoje problemy, a obiekty staną się na nowo w pełni funkcjonalne.

czytaj więcej
icon icon

Sucha zabudowa

Marzy Ci się szybka budowa i w przyszłości brak hałasu? Idealnie, że do nas trafiłeś(-aś)! Wykonamy odpowiednie płyty gipsowe i wyroby z tworzyw sztucznych, aby pokryć Twoje pomieszczenia. Niebawem w cieszy będziesz się cieszyć swoimi wnętrzami.

czytaj więcej
icon icon

Szpachlowanie

Przydałoby się malowanie lub tapetowanie ścian? Hola, hola – nie tak szybko. Posłuchaj ekspertów; najpierw grunt trzeba przygotować, aby efekty były widoczne. Pozwól, że przyjdziemy Ci z pomocą, a wszystko pójdzie po Twojej myśli.

czytaj więcej
icon icon

Malowanie tradycyjne lub agregatem

Ładne wnętrza to Twoja wizytówka, dlatego dobrze pomalowane ściany to nasz priorytet. Stosujemy zarówno tradycyjne metody malarskie, jak i nowoczesne. Dzięki każdej z tych technik powierzchnie zostawimy idealne wykończone!

czytaj więcej
icon icon

Tynki gipsowe

Twój wymarzony budynek jest już prawie gotowy, ale trzeba jeszcze przykryć ściany? Wiemy, jakich tynków użyć najlepiej. Tynki gipsowe mają dobrą izolacyjność termiczną, regulują poziom wilgotności pomieszczeń i chronią przed rozprzestrzenianiem się ognia.

czytaj więcej
icon icon

Wylewki

Chcesz mieć ładną i trwałą posadzkę? Zapewniamy, że ją otrzymasz. Wystarczy tylko, że pozwolisz nam wykonać podkład, a będziesz mógł cieszyć się wytrzymałym podłożem! Jeśli dodatkowo pragniesz czuć ciepło pod stopami, wylewka jest niezbędna do ogrzewania podłogowego.

czytaj więcej
icon icon

Płytki

Podobają Ci się podłogi wyłożone płytkami? Stają się coraz popularniejsze, najczęściej znajdują zastosowanie w łazienkach i kuchni, ale ostatnio również w innych pomieszczeniach. Zadbamy o to, abyś czuł(-a) się komfortowo w swoim wnętrzu.

czytaj więcej
icon icon

Panele

Posadzki z drewna wyglądają niezwykle elegancko. Przypominające je panele mają wiele plusów – są odporne na uszkodzenia i dają poczucie ciepła. Położymy je z największą starannością po to, żebyś sam(-a) docenił(-a) ich plusy.

czytaj więcej

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.