Płytki

Płytki

Przed ułożeniem płytek powinno się dokładnie sprawdzić podłoże, które musi być zwarte. Kolejnym krokiem jest dobór zaprawy i jej parametrów. Wyłożenie podłogi płytkami wymaga odpowiedniego zaplanowania, ponieważ musimy wiedzieć, jakie miejsca są najbardziej reprezentatywne i gdzie powinny się znaleźć całe płytki.

Co dla Ciebie zrobimy?

Układamy płytki za pomocą różnych sposobów, zawsze wybieramy najlepszy do wnętrza konkretnego domu czy mieszkania. Stosujemy w naszych pracach:

  • układ prosty (fugi równoległe do krawędzi płaszczyzny),
  • układ karo (płytki w postaci siatki fug o nachyleniu 45⁰ w stosunku do ściany),
  • układ mijankowy (kolejne rzędy płytek przesunięte względem poprzednich),
  • układ mieszany (duże płytki przedzielone mniejszymi).

Jak widać, możliwości jest wiele. W związku z dużym doświadczeniem mieliśmy już do czynienia z wieloma układami, dlatego wszystkich rozpoznajemy plusy i minusy.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.