Sucha zabudowa

Sucha zabudowa

Dobrze wykończone wnętrze to rezultat wykorzystania nowoczesnych metod. Stosujemy zabudowę, do której nie potrzebujemy tzw. wody zarobowej. W odróżnieniu od tradycyjnych sposobów korzystamy tylko z materiałów mocowanych mechanicznie lub za pomocą kleju. Zabudowa lekka lub morka nie przyniesie takiego efektu jak ta, którą stosujemy w naszej pracy.

Co dla Ciebie zrobimy?

Zasłaniamy budynki dzięki najlepszej technologii po to, aby efekty były długotrwałe. Tradycyjne sposoby, choć skuteczne, nie spełniają wszystkich naszych wymagań. Dodatkowo sucha zabudowa posiada następujące zalety:

  • ułatwia suchy i czysty montaż,
  • jest odporna na ogień,
  • tłumi dźwięk i wszelkiego rodzaju hałas,
  • umożliwia elastyczne kształtowanie pomieszczeń.

Wykończenie wnętrz decyduje o całkowitym wyglądzie pomieszczenia, dlatego warto skorzystać z porad i usługi fachowców.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.