Termomodernizacje

Termomodernizacje

Koszty związane z ogrzewaniem budynków mogą być wysokie z powodu zużycia dużej ilości energii. Efektywna termomodernizacja sprawi, że ciepło zostanie zatrzymane, a rachunki będą dużo niższe. Ekonomiczne i energooszczędne ogrzewanie wnętrz i wody stanie się możliwe. Przeprowadzamy zarówno kompleksowe termomodernizacje, jak i te związane z jednym aspektem utraty ciepła.

Co dla Ciebie zrobimy?

Ciepło zazwyczaj ucieka przez ściany budynków, okna, dach lub podłogi na gruncie. Zatrzymujemy je dzięki wykonaniu termomodernizacji. Może polegać ona na różnego rodzaju ociepleniach i dotyczyć instalacji wewnętrznych. Do naszych prac należą m.in.:

  • ocieplanie budynków
  • modernizacja lub wymiana systemu grzewczego,
  • wprowadzanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła,
  • izolacja odkrytych przewodów.

Jak widać termomodernizacja może obejmować kilka elementów. Przed rozpoczęciem prac warto ustalić, jakie działania będą najbardziej opłacalne i skuteczne.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.