Szpachlowanie

Szpachlowanie

Przygotowujemy ściany do malowania oraz tapetowania, co sprawia, że później wyglądają gładko i efektownie. Reperujemy i usuwamy ubytki, ukrywamy pęknięcia sufitów, robimy wszystko, aby podłoże było czyste i zwarte. Czyścimy powierzchnie z luźnych fragmentów tynków i powłok malarskich, dzięki temu ściana jest gotowa do pomalowania.

Co dla Ciebie zrobimy?

Przed rozpoczęciem szpachlowania wykonujemy szereg czynności. Z doświadczenia wiemy, że pomalowane ściany wyglądają dobrze dopiero wtedy, gdy ich powierzchnia jest wyrównana. Dlatego też w ramach naszych usług oferujemy:

  • gruntowanie podłoża,
  • wyrównanie dużych ubytków i nierówności,
  • przygotowanie gładzi gipsowej,
  • szpachlowanie i końcowe wygładzanie powierzchni.

Pracę planujemy bardzo dokładnie, po wykonaniu wszystkich tych czynności gwarantujemy, że ściany będą wyrównane i przygotowane do malowania.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.