Docieplenia

Docieplenia

Jeśli utrzymanie wysokich temperatur w okresie zimowym jest prawie niemożliwe lub wiąże się z ogromnymi kosztami, to lepiej zdecydować się na systemowe rozwiązanie. Dzięki dociepleniu budynku ciepło zostanie w pomieszczeniach, a komfort domowników będzie o wiele większy. Zaizolowane ściany pozwolą cieszyć się odpowiednią temperaturą w okresie grzewczym.

Co dla Ciebie zrobimy?

„Skorupa budynku” powinna być dobrze zabezpieczona, aby utrata ciepła była jak najmniejsza. W efekcie prac dociepleniowych zdecydowanie zmniejsza się zużycie energii, a koszty rachunków są dużo niższe. Co wykonujemy w ramach procesu docieplania:

  • ocieplanie ścian zewnętrznych budynków,
  • wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
  • ocieplanie dachu lub stropodachu,
  • ocieplanie stropu lub podłogi na gruncie.

Docieplenia budynków powodują poprawę jakości środowiska wewnętrznego, leszy komfort domowników i tańsze utrzymanie domu.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.