Tynki gipsowe

Tynki gipsowe

Osiągamy najlepszą jakość powierzchni, ponieważ stosujemy nowoczesne metody tynkowania. Zastosowanie gipsu (zamiast wapna czy piasku) do wygładzenia ścian powoduje, że wykańczanie ścian jest szybsze i łatwiejsze. Technika jednowarstwowa, za pomocą której kładziemy gips, pozwala od razu ostatecznie wyremontować pomieszczenia.

Co dla Ciebie zrobimy?

Tynki gipsowe stosujemy do różnego rodzaju wnętrz, mogą być to nawet jakie powierzchnie jak baseny czy łaźnie. Prace z ich pomocą wykonuje się prawie podwójnie szybciej niż z zastosowaniem tradycyjnych materiałów. Oferujemy:

  • ocenę podłoża i konieczności jego zagruntowania,
  • badanie podłoża przy zastosowaniu różnych prób, np. „próby ścierania”,
  • mocowanie na zaprawie gipsowej ochronnych listew narożnych,
  • nakładanie tynku na ścianę lub sufit.

Podczas procesu tynkowania ścian zabezpieczamy wszelkie przewody elektryczne, cały zabieg jest więc dobrze wykonany i bezpieczny.

Dlaczego my?

Oddajemy do użytku kompleksowo wykończone obiekty – możesz cieszyć się domem czy biurem bez wcześniejszego wysiłku zajmowania się remontem. Jednocześnie jesteśmy wyspecjalizowani, bo w swoim zespole mamy najlepszych ekspertów. Każdy z nich czuje się fachowcem w innej dziedzinie – razem tworzymy prawdziwie „budowlaną” brygadę podejmującą się różnych zadań. Wszyscy przecież wiemy, że „Bob budowniczy zawsze da radę”!
Zapewnienie jakości jest naszym pierwszym i głównym celem, bez którego nie wyobrażamy sobie życia firmy. Jesteśmy dumni ze swoich dotychczasowych rozwiązań, a najlepszą oceną są dla nas świetnie opinie klientów. Stawiamy na niezawodność, dlatego dopełniamy terminów i wykonujemy plany zgodnie z wcześniejszymi założeniami i ustaleniami. Przeprowadzone przez nas ekspertyzy są punktem wyjścia do dalszych działań – najpierw badamy sytuację, później znajdujemy rozwiązanie.
Chcemy tworzyć nowe miejsca. Zmieniać istniejące. Udoskonalać. Jesteśmy zawodowcami ze skłonnościami do unowocześniania i poprawiania rzeczywistości. Do zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego nasze rozwiązania są wyjątkowe. Odnowimy Twój dom i biuro tak, że rozpoczniesz życie na nowo. Spróbuj i przekonaj się sam(-a)!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.